Wisła Puławy przegrywa na swoim stadionie z MKS Kluczbork

Niezwykle ważne zwycięstwo wyjazdowe zanotował zespół z Kluczborka. Pokonując 1-2 Wisłę Puławy, MKS przesunął się na piętnaste miejsce premiowane udziałem w barażach o utrzymanie. Oczywiście Kluczbork wciąż jest w bardzo trudnej sytuacji mając za plecami Legionowo i Gryf Wejherowo. Atutem MKS-u jest jeden zaległy mecz, który być może pozwoli im zbudować przewagę nad strefą spadkową. Tyle tylko, że rywalem zespołu z Kluczborka będzie wicelider, Radomiak.

Zespół MKS Kluczborka w meczu z Wisłą Puławy od początku prezentował lepszą grę. W 14 minucie spotkania Baraniak wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W drugiej połowie meczu drugiego gola dla gości zdobył Zaradny. Na kwadrans przed końcem golem kontaktowym odpowiedział jeszcze Ploj, jednak puławianie nie zdołali już wyrównać. Wisła zajmuje 13 miejsce w tabeli mając cztery punkty przewagi nad Kluczborkiem.