Porażka Legionowa z Rozwojem Katowice

Legionowo przegrywa już ósmy mecz z rzędu. Czarna passa zespołu z Mazowsza trwa, a sytuacja klubu robi się bardzo nieciekawa. Legionowo z dorobkiem 18 punktów zajmuje odległe szesnaste miejsce w tabel tracąc już cztery punkty do bezpiecznej strefy. Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja Rozwoju Katowice, który dzięki zwycięstwu 1-2 nad Legionowem przesuwa się na 12 pozycję w tabeli i może choć na chwilę odetchnąć w bezpiecznej strefie. W najgorszym razie Rozwój po 21. kolejce spotkań uplasuje się na miejscu czternastym z przewagą jednego punktu nad MKS Kluczbork.

Rozwój doskonale wszedł w spotkanie z Legionowem i już po szóstej minucie objął prowadzenie po golu Wróbla. Gospodarze grali w tym meczu bardzo ostro co w drugiej połowie zakończyło się drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką dla Vasilja. Grając w dziesiątkę Legionowo zdołało wyrównać wynik meczu za sprawą bramki Rybkiewicza. Na dwie minuty przed końcem meczu, wynik ustalił Szeliga, który zdobył zwycięskie trafienie dla Rozwoju Katowice.