Czy Lech Poznań rozpocznie pozytywnie nowy sezon Ekstraklasy?

W dniu dzisiejszym rusza 1 kolejka Polskiej Ekstraklasy. Fani piłki nożnej mogą liczyć na emocje już w pierwszy dzień rozgrywek. Meczem który przyciąga szczególną uwagę, jest spotkanie Lecha z Radomiakiem Radom. Mecz, który powinien wygrać „Kolejorz” wcale nie jest tak pewny, jakby mogło się wydawać!

Lech Poznań boryka się z wielkimi kłopotami na boisku i poza nim. Dwa dni temu bojkot spotkań lokalnych ogłosili kibole Lecha, którzy postanowili nie wspierać kasy klubowej na meczach u siebie. Jak tłumaczą sami kibice, zarząd Lecha Poznań jest odpowiedzialny za tą sytuację i to na jego barkach ciąży widmo zmian, które mogłoby znów przekonać kibiców do powrotu na stadion.

Z kolei Radomiak Radom powraca do Ekstraligi jako beniaminek. Drużyna z pewnością już w pierwszy meczu będzie chciała pokazać się z bardzo dobrej strony, mając na uwadze złą sytuację w Lechu. Radomiak może więc zaskoczyć w spotkaniu, które pomimo różnicy klas zespołów, nie jest zerojedynkowe biorąc pod uwagę skomplikowaną sytuację w drużynie z Poznania.

Kursy na spotkanie są już dostępne

Nasi legalni bukmacherzy już udostępnili kursy na to spotkanie. Faworytem jest oczywiście Lech Poznań, czyli drużyna na stałe zaznajomiona z Ekstraklasą, oraz walcząca o najwyższe miejsce w tej lidze. Niemniej jednak Radomiak Radom dziś może wyjść na boisko bez żadnych kompleksów, co może sprawić nie małą niespodziankę.