Czy Radomiak Radom sięgnie dziś po kolejny punkty i zbliży się do Ekstraklasy?

Dzisiejsze spotkanie GKS Bełchatowa i Radomiaka Radomia jest bardzo ciekawy. Obie drużyny grają o stawkę, natomiast tylko jedna z nich może zyskać pełne zadowolenie po wygranym meczu. Czy Radomiak Radom ustrzeli 3 punkty w Bełchatowie i zbliży się do Ekstraklasy? Sprawdźcie sami!

GKS Bełchatów to ostatnia drużyna w tabeli Fortuna 1 Liga. Od spadku dzielą ją 3 punkty, które również posiada Zagłębie Sosnowiec. Patrząc jednak na oba zespoły, nawet przredostatnia drużyna z Sosnowca posiada zdecydowanie lepsze statystyki od Bełchatowa. GKS w tym sezonie strzelił zaledwie 23 bramki i stracił aż 46 bramek! W ostatnich spotkaniach nie wygląda to dobrze, ponieważ drużyna z Bełchatowa pomimo świadomości spadku, wcale nie broni się przed innymi drużynami z pierwszej ligi rozgrywek.

Z kolei Radomiak Radom jest na bardzo bliskiej pozycji do tego, aby pojawić się w Ekstraklasie. Co prawda przed drużyną jeszcze kilka spotkań, niemniej jednak GKS Bełchatów na wyjeździe jest obowiązkowy do przejścia, jeśli drużyna myśli o grze w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce. Na dzień dzisiejszy Radomiak Radom może pochwalić się całkiem dobrym bilansem 41 strzelonych bramek i zaledwie 19 straconych bramek. To z kolei stawia drużynę z Radomia w bardzo dobrym świetle przed dzisiejszym spotkaniem.

Typy innych na to spotkanie

Jeśli chcemy podejrzeć inne typy bukmacherskie na dzisiejsze spotkanie, warto odwiedzić jeden z czołowych serwisów typerskich w Polsce. Jest to ciekawa skarbnica wiedzy dla osób, które interesują się piłką nożną!