Jagielonia Białystok kontra Znicz Pruszków

Mowa o dzisiejszym meczu towarzyskim. Skoro jednak taki jest na tle Polskich zespołów, warto o nim powiedzieć. Oczywiście rozgrywki prowadzone są w ramach spotkań towarzyskich, lecz dla kibiców jest to dalej gratka w postaci własnych zespołów w tle.

Jagielonia Białystok jest oczywiście bardzo mocnym faworytem tego spotkania. Drużyna z Białegostoku podjedzie do tego meczu w sposób poważny, oferując Zniczowi całą swoją drużynę w komplecie. Mecz jest jednak ważny bardziej dla Znicza Pruszków, który z tego spotkania może wyciągnąć ważniejszą lekcję niż Jagielonia.

Znicz Pruszków uplasował się na 9 miejscu 2 Ligi Polskiej. W porównaniu do Jagielonii Białystok jest to wielka przepaść, ponieważ jak wiadomo, Jagielonia zatrzymała się na ostatnim miejscu zwycięskiej tabeli Ekstraklasy. Pomimo niezbyt dobrej formy w Ekstraklasie, jest to zdecydowanie drużyna, która powinna dość lekko pokonać Znicz.

Mecz o fajnym zabarwieniu

Dla niektórych jest to idealny mecz do obstawienia. Dlatego zobacz aktualne bonusy legalnych bukmacherów, które mogą pomóc Ci zyskać dodatkowe środki do gry.