Motor Lublin podejmie dziś Skrę Częstochowa

Ciekawe spotkanie czeka dzisiaj Lublinian, którzy na swoim boisku podejmą drużynę Skra Częstochowa. Spotkanie zapowiada się bardzo wyrównane, choć to Skra Częstochowa może mówić o większych atutach przed spotkaniem.

Skra Częstochowa to drużyna, która na ten moment zajmuje 4 miejsce w tabeli 2 ligi Polskich rozgrywek. Drużyna notuje bardzo dobry okres, w którym zalicza 4 wygrane i 1 remis. Również bilans bramek wydaje się dość ciekawy, ponieważ Skra Częstochowa strzeliła do tej pory 35 bramek i straciła zaledwie 19 bramek, co stanowi jeden z lepszych wyników defensywnych w lidze. Warto także dodać, że Kamil Wojtyra jest liderem strzelców w 2 lidze rozgrywek Polskich.

Z kolei sytuacja gospodarzy wcale nie jest tak dobra, jakby mogło się wydawać. Ostatni mecz Motor Lublin przegrał wynikiem 2:3 ze Śląskiem Wrocław 2. Niemniej jednak wynik nie odzwierciedla słabej gry Motoru Lublin na swoim obiekcie. W dniu dzisiejszym będą musieli natomiast zmierzyć się z o wiele trudniejszym przeciwnikiem, który pokonał wspomniany Śląsk Wrocław pewnym wynikiem 2:0.

Gdzie obstawić to spotkanie?

Dzisiejsze spotkanie jest z pewnością ciekawym dla fanów sportu. Informacje na temat tego, gdzie możemy legalnie obstawić powyższe spotkanie, znajdziemy pod adresem legalni-bukmacherzy.pl – jest to jedne z największych serwisów bukmacherskich w Polsce, który informuje o tym, jak obstawiać mecze!