Raków Częstochowa pokona Piast Gliwice?

Dzisiejszy mecz w ramach PKO BP Ekstraklasa zapowiada się dość smakowicie. Naprzeciw siebie staną dwie drużyny z TOP-u, które będą walczyć o 3 punkty na boisku Rakowa. Czy Piast Gliwice uchroni się i wygra spotkanie, które zapewni mu udział w Lidze Europy? Sprawdźmy to!

Sytuacja obu drużyn wygląda dość ciekawie. Raków Częstochowa na dzień dzisiejszy jest drużyną, która ma zapewnione drugie miejsce w lidze i brak szansy na jej wygranie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że Pogoń Szczecin nadal może zabrać owe miejsce w lidze. Pytanie jednak brzmi następująco: Czy Rakowi zależy tak bardzo na drugiej lokacie?

Z kolei Piast Gliwice będzie podchodzić do dzisiejszego spotkania z mega motywacją, jaką będzie utrzymanie się na 4 miejscu w lidze, które gwarantuje udział w Lidze Europy. Tuż za nim jest Lechia Gdańsk, która wraz ze Śląskiem Wrocław mają tyle samo punktów w lidze. Zagrożenie więc jest spore i to Piast wydaje się dziś drużyną, która potrzebuje 3 punktów.

Więcej na temat tego meczu

Jeśli ten mecz szczególnie nas zainteresował, więcej na jego temat znajdziemy pod adresem internetowym typuje.pl – jest to znany i ceniony serwis, który skupia się na tematyce sportowej i analizuje dostępne spotkania. Zapraszamy!