Wielka Sobota z Nice I Liga

Kibice drużyn piłkarskich występujących w Nice I Liga będą mogli połączyć świętowanie z piłkarskimi emocjami. Tego dnia rozegrane zostaną wszystkie mecze 24. kolejki. Z poświęceniem koszyczków w kościele pospieszyć będą się musieli mieszkańcy Częstochowy oraz Łącznej. Spotkanie Rakowa z Wigry Suwałki rozpocznie się o godzinie 12:00. Natomiast Górnik podejmie Stomil o 12:30. Szczególnie interesująco zapowiadają się dwa spotkania:

Miedź Legnica – Chrobry Głogów

Miedź należy do grona drużyn, które zdążyły rozegrać 22 spotkania. Z kolei Chrobry ma na swoim koncie jedno spotkanie mniej. Jeżeli goście zdołają wywalczyć komplet punktów, mogą przesunąć się nawet do czołowej trójki tabeli mając dodatkowo jeden mecz w zanadrzu. Miedź musi z kolei bronić się przed atakami Stali Mielec, która notuje doskonałą serię sześciu zwycięstw, traci 3 oczka do lidera i podobnie jak Chrobry Głogów, ma jeden mecz w zanadrzu.

Chojniczanka – Odra Opole

W świetnej sytuacji znajduje się obecnie Chojniczanka zajmująca trzecie miejsce w tabeli. Zespół ten traci jeden punkt do Stali Mielec oraz cztery punkty do Miedź Legnica. Tyle tylko, że Chojniczanka zajmuje się w gronie zespołów, które rozegrały do tej pory zaledwie 20 spotkań. Zwycięstwo u siebie z czwartą w tabeli Odrą Opole stworzy wielką szansę na zaatakowanie pozycji lidera.