Czy Piast Gliwice awansuje do Ligi Europy?

W dniu dzisiejszym kolejne potyczki w ramach kwalifikacji do Ligi Europy. Konkurencja jak zwykle jest zaciekła a liczba Polskich klubów spada z każdym meczem. Czy w dzisiejszym meczu Piast Gliwice jest w stanie pokonać Dynami Mińsk?

Naprzeciw siebie staną dwie drużyny, które nie zachwycają w ostatnim czasie futbolem na wielkim poziomie. Pomimo tego, któraś z nich będzie musiała wygrać dzisiejsze spotkanie. Dynami Mińsk podchodzi na własnym terenie, choć wcale nie jest on wielkim atutem. Jak wiadomo, Mińsk w ostatnim czasie jest zdestabilizowany, przez co nie jest to najlepsze miejsce do rozgrywania spotkań piłkarskich.

Z kolei Piast Gliwice nie przekonuje na wyjazdach w Ekstraklasie, dlatego bardzo ciężko jest ocenić szanse obu drużyn w dzisiejszym spotkaniu.

Kto jest faworytem według bukmacherów?

U Fortuny to Piast Gliwice wydaje się lekkim faworytem, co wcale nie oznacza, że Polska drużyna wygra to spotkanie. Jest to zdecydowanie jedno z tych spotkań „w których może zdarzyć się wszystko”.

Zachęcamy do porównania Polskich, legalnych bukmacherów, pod adresem: https://listabukmacherow.pl/sts-czy-fortuna/ – do zobaczenia wieczorem!