Fortuna pierwsza liga powraca!

Wraz z nią spotkanie Chrobrego Głogów z Widzewem Łódź. Czy Łodzianie kolejny raz przegrają na wyjeździe? Przekonamy się już dziś, tuż po godzinie 22:00!

Mecz Chrobrego Głogów z Widzewem Łódź to jedno z takich spotkań, które trudno jest zweryfikować przed meczem. Obie drużyny walczą zawsze walecznie i oferują nam grad goli. Czy jednak dziś przełoży się to na wynik na styku? Bardzo ciężko jest stwierdzić, czego możemy się spodziewać.

Forma obu drużyn

Wydaje się, że to właśnie Chrobry jest dziś w lepszej dyspozycji, ponieważ drużyna zanotowała tylko i wyłącznie remis (i to bramkowy) z drużyną Korony Kielce.

Natomiast Widzew Łódź uległ na wyjeździe Radomiakowi wynikiem 4:1, co stawia w bardzo złym świetle drużynę z Łodzi już na początku sezonu.

Obstawianie meczy

Cóż, jeśli chodzi o obstawianie meczy to bardzo ciężko jest wyłonić zwycięzcę dzisiejszego spotkania. Obie drużyny na pewno będą grać o 3 punkty, lecz tez mogą powędrować do każdej z nich.

W roli faworyta można jednak wziąć Chrobrego, który będzie grać na własnym obiekcie, który jest miejscem jego codziennych treningów.