Październik miesiącem hitów w LOTTO Ekstraklasie

Fani rodzimej LOTTO Ekstraklasy wyczekiwali na ten miesiąc z prawdziwym utęsknieniem. To właśnie bowiem w październiku zostanie rozegranych kilka potyczek, które już teraz zapowiadają się naprawdę wyśmienicie. Jakie mecze przyciągną na stadiony oraz przed ekrany telewizorów najwięcej kibiców?

W najbliższej kolejce – 7 października – czekają nas wielkie Derby Krakowa. Podopieczni Michała Probierza są na ostatnim miejscu w tabeli. Zawodnicy klubu ze stadionu przy ulicy Józefa Kałuży zapowiada jednak walkę o komplet punktów. Nie może być inaczej. Chodzi nie tylko o małą liczbę punktów. Każdy chce bowiem wygrać, aby kibice jego klubu mogli zaśpiewać, że to ich drużyna „rządzi w Krakowie”. Ostatnio lepiej wiedzie się gościom. Podopieczni Macieja Stolarczyka w całym sezonie zdobyli 10 oczek więcej. Dodatkowo nie przegrali z zawodnikami zespołu ze stadionu przy ulicy Józefa Kałuży już ponad 2 lata. Jak będzie teraz?

Po przerwie na spotkania reprezentacji narodowych czeka nas piłkarski klasyk na stadionie w Warszawie. Miejscowa Legia podejmie Wisłę Kraków. Podopieczni Ricardo Sa Pinto cały czas nie mogą złapać odpowiedniego rytmu. Niemniej jednak zawodnicy klubu ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej grają i tak zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu, kiedy to nie radzili sobie nawet z rywalami z Luksemburga. Kiedyś te mecze decydowały o losach mistrzowskich tytułów. Teraz o prymat w LOTTO Ekstraklasie rywalizują tak naprawdę tylko zawodnicy Legii. Na pewno jednak Wiślacy postarają się sprawić niespodziankę i uciszyć trybuny przy Łazienkowskiej.

26 października dojdzie do meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Legią Warszawa. To spotkanie aktualnego wicemistrza oraz mistrza Polski. Podopieczni Ireneusza Mamrota w tym momencie są wyżej w ligowej tabeli. Różnice punktowe są jednak minimalne. Gospodarze zdają sobie sprawę, że historyczna wygrana w LOTTO Ekstraklasie – biorąc pod uwagę całe rozgrywki – będzie o wiele łatwiejsza do zrealizowania, jeśli mecze bezpośrednie padną ich łupem. Co ciekawe, Legia Warszawa nie wygrała z ekipą z Podlasia od 18 listopada 2016 roku. Czy ta seria zostanie przerwana?

Portal branżowy Betun.pl proponuje na to spotkanie sts kod promocyjny. Oprócz tego, typy na jutro pod adresem: https://zapytajbukmachera.pl/